Sdružuje zájemce a aktivní sportovce v následujících odvětvích s účastí v soutěžích různé úrovně.
Počtem 226 členů, z nichž je téměř 50% dětí a mládeže, je nejsilnějším oddílem.

Ve skupině cvičenců rodiče s dětmi máme i děti od 2 let. V oddíle gymnastiky se cvičenci účastní nejen různých soutěží od oblastního až po republiková kola, kde dosahují velmi dobrých výsledků v umístění na předních místech. Předškolní děti a cvičení rodiče a děti se zúčastňují soutěží jak místních Finská stezka tak i okresních soutěží. Žákyně a žáci se zapojují do celorepublikových soutěží jako je Medvědí stezka a Zápolení na dálku.

ASPV organizuje cvičení aerobiku, zdravotní a rehabilitační cvičení pro občany všech věkových kategorií, ty nejstarší nevyjímaje. Další sporty, které jsou v asociaci ASPV provozovány je volejbal, FREE-RUN – parkur.

V asociaci pracuje 16 dobrovolných cvičitelů.

Odkaz na stránky sportovní gymnastiky

Cvičitelé:
Ing. Votočková Libuše | předškolní děti | tel.: 602 492 862
Crusová Markéta | předškolní děti
Duchačová Jana | předškolní děti

Klementová Jaroslava | rodiče a děti
Velitšová Dana | rodiče a děti | tel.: 607 690 123

Pašková Verunková Lucie | mladší žáci a žákyně | tel.: 737 725 643

Kuhnová Květoslava | jogové cvičení | tel.: 723 024 991

Hybšová Alena | zumba, ženy posilovací cvičení | tel.: 702 538 069

Mgr. Pišvejcová Blanka | gymnastika | tel.: 723 519 763
Krupičková Miluše | gymnastika | tel.: 739 013 509
Hroudová Lucie | gymnastika
Trčová Lenka | gymnastika
Mlezivová Iva | gymnastika

Múllerová Jaroslava | zdravotní cvičení | tel.: 724 789 938

Holinková Věra | aerobní cvičení

Holinka Aleš | Free-Run – parkur

Ke stažení:
Rozvrh cvičebních hodin 2020-2021 ke stažení.

2020-01-06 06:15:00 - kategorie: aspv
Sportovní gymnastika
Ve čtvrtek 17. 12. 2020 proběhlo na městském úřadě slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku města Štětí 2019. Celá akce byla poznamenaná Covidem 19, takže jednotlivé kategorie byly vyhodnoceny samostatně bez veřejnosti.
Oddíl sportovní gymnastiky získal dvě ocenění:

Adéla Budinová 1. místo v kategorii Dorost - dívky

Lenka Trčová, Klára Čmejlová a Adéla Daňová – 2. místo v kategorii žactvo – kolektiv.

2020-07-28 05:59:03 - kategorie: aspv
Soustředění gymnastek v Liberci
Nad letošním letním soustředění se vznášel obláček nejistoty kvůli koronaviru.
Nakonec se vše podařilo zorganizovat a v polovině července se 14 štětských gymnastek mohlo zúčastnit náročného třífázového tréninku spolu se šesti dívkami z trampolín Litoměřice. Plně vybavená hala Sport Park Liberec nabízí dívkám ideální podmínky pro cvičení. Využila se všechna nářadí, která hala poskytovala. Velkou výhodou bylo, že mohlo cvičit najednou více děvčat. Například na čtvercovém koberci nebo na šesti kladinách. Dalším bonusem byl airtrack, molitanová jáma a dvě trampolíny.
Letos se nám podařilo zajistit i profesionálního trenéra. Pod jeho vedením dívky udělaly velký pokrok. Naučily se spoustu prvků, které jistě využijí v další sportovní sezóně.
Celý týden se ale jen netrénovalo. Uprostřed týdne si starší gymnastky vyšly na Ještěd a mladší zamířily do Dino parku. Pak se všechny sešly na plaveckém bazénu, kde se vyřádily na tobogánech a velké klouzačce. Oddíl sportovní gymnastiky děkuje ASPV za finanční podporu.

Blanka Pišvejcová, trenérka

2020-06-22 15:07:49 - kategorie: aspv
Dokola kolem
Letos v důsledku nákazy koronaviru bylo přerušeno pravidelné cvičení a byly zrušeny všechny okresní i krajské soutěže. Místo Finské stezky proto uspořádal náš oddíl SPV akci Dokola kolem pro děti i dospělé. Soutěž proběhla v sobotu 13. června u Labe. Soutěžíci přijeli na svých kolech, koloběžkách a nejmenší na odrážedlech. Jednou ze 4 disciplín byla jízda na inlajnové dráze ( 0,5 km) na čas a pro větší účastníky byl připraven okruh 1,5 km v lužním lese u Labe. Dalšími disciplínami byl skok z místa , běh na 20 m nebo 50 m a provedení několika dřepů.
Všichni účastníci dostali Účastnický list a děti drobné dárky.